KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062362
nr 1306 2362
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1988, "Tropiskt ljus". Motivet: 30x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:15:33
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger